Uitzendkrachten inlenen met NEN+ Pluimvee

Als je werkt met uitzendkrachten in je bedrijf is de kans groot dat je deze inleent via een of meerdere uitzendbureaus. In de cao pluimvee verwerkende industrie hebben we met elkaar afgesproken dat er geen uitzendkrachten mogen worden ingezet op functies die “kritiek” zijn in het kader van dierenwelzijn. Voorbeelden hiervan zijn Poultry welfare officer, Heftruckchauffeur afdeling aanvoer, Voorman expeditie/verzending, Eerste medewerker en Operator.

Het uitzendbureau waarvan productiepersoneel wordt ingeleend moet naast het SNA keurmerk (NEN 4400) ook de NEN+ Pluimvee certificering op zak hebben. Je kunt dit eenvoudig controleren via de website van het SNA keurmerk (Stichting Normering Arbeid). Wanneer je kiest voor de geavanceerde zoekfunctie kun je Pluimvee selecteren. Op dit moment zijn er meer dan 70 uitzendbureaus NEN+ Pluimvee gecertificeerd.

 

 

 

Wanneer het uitzendbureau dat in jullie bedrijf gebruikt wordt (nog) geen NEN+ Pluimvee certificering heeft, neem dan contact met ons op via info@szpluimvee.nl. Op de website van SZPluimvee is meer informatie te vinden over de NEN+ Pluimvee en de eisen voor certificering.

Terug naar alle nieuwsberichten

Nieuwsbrief Sociale Zaken November

Lees meer

Meedenken met het pensioenfonds

Lees meer

Save the date kennismiddag inzet arbeidsmigranten 4 december

Lees meer

Omzetten POB naar verlof

Lees meer

Cao Pluimvee 1 april 2025-31 maart 2027 Algemeen Verbindend

Lees meer